Mans vārds ir Reinis Strupovičs un es esmu Individuālās sagatavošanas basketbolas skolas "ISBS" īpašnieks un vadītājs, kā arī projekta “Mentory” autors. Sportā esmu jau vairāk nekā 25 gadus, no tiem nepilnus 15 gadus esmu pavadījis profesionāla basketbolista statusā.

Jau vēsturiski visa mana ģimene ir bijuši saistīti ar sportu. Tēvs bija nopelniem bagāts basketbola treneris un savulaik sagatavojis neskaitāmas basketbolistes leģendārajai TTT meistarkomandai. Mamma pati spēlēja un brālis ar māsu ir pārstāvējuši visa vecuma jauniešu izlases un nedaudz apbružājušies arī profesionālajā sportā.

Kas tad ir projekts "Mentory" un ar ko tas atšķiras no "ISBS"? 

Atbilde ir pavisam vienkārša - "Mentory" ir daļa no "ISBS" organizācijas un tās piedāvāto pakalpojumu klāsta un nodrošina klientiem "mentora" pakalpojumus, veidojot ar klientiem tuvākas un personiskākas attiecības.

Projekta mērķis ir caur dažāda veida specifiskām aktivitātēm palīdzēt cilvēkiem sasniegt viņu maksimālo iespējamo potenciālu. Mērķauditorija ir diezgan plaša, sākot no pavisam maziem censoņiem līdz jauniešiem un pat profesionāļiem un biznesa vides cilvēkiem.

Ikdienas darbu realizējam sastādot katram klientam unikālu attīstības plānu, vadoties pēc iespējām un nepieciešamajiem uzlabojumiem.

Pakalpojumu klāstā ir individuālās basketbola nodarbības, vispārējās fiziskās attīstības nodarbības, bokss (ļoti bieži nepieciešams pašapziņas un pārliecības celšanai)un dažāda veida sirds un asinsvadu sistēmu stiprinošas nodarbības, kā piemēram, vingrošana, nūjošana, skriešana, peldēšana utt. Kā arī, veselīga uztura plāns, regulāras veselības pārbaudes, fizioterapeita uzraudzība un regulāra manuālā terapija.

Un tas viss mūsu profesionāļu komandas ikdienas uzraudzībā, vadot nodarbības klātienē vai izbraucot pie klientiem visā Rīgas rajonā, ik uz soļa pavadot, motivējot un iedrošinot, tādā veidā neļaujot padoties vai ieslīgt pašapmierinātībā.

Mājaslapas sadaļā – blogs, uzzināsiet manu redzējumu par sporta aktualitātēm un vienkārši atziņas un pārdomas, kas var kalpot kā noderīga informācija jebkuram, kas ir sportā vai plāno tam pievērsties.

Šis viss pateicoties labākajai sporta organizācijai "ISBS", kas ik uz soļa rūpējas par cilvēku iesaistīšanu un motivēšanu nodarboties ar jebkāda veida sportiskām aktivitātēm. Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.